3. На першій зупинці до автобуса вийшло 8 пасажирів, а вийшло 6. На другій зупинці ввійшло 12

пасажи-рів, а вийшло 10. На третій зупинціВИЙШЛО 12 пасажирів, а ввійшло 4.Скільки пасажирів було в автобусіДо першої зупинки, якщо після тре-Тьої зупинки їх стало 24?​

Ответы на вопрос

Отвечает Dzhafarova Diana.

Ответ:

32

При условии, что

на першій зупинці до автобуса ВИЙШЛО 8 пасажирів, а ВВІЙШЛО 6

Пошаговое объяснение:

Пусть X - пасажирів було в автобусі до першої зупинки, тогда

X-8+6+12-10-12+4=24

X-2+2-8=24

X=24+8

X=32