На зупинці з тролейбуса вийшло 15 пасажи рів, а ввійшло — 8. На другій зупинці вийшло 6 пасажирів і

ввійшло — 12. Скільки пасажирів було в тролейбусі до першої зупинки, якщо після другої зупинки їх стало 31?

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.
(31-15)=16+8=24--6=18+12=30