Ширина прямокутника 4 см, а довжина удвічі більша. Знайти периметр цього прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Баулина Наташа.
Довжина:4*2=8
Периметр:(8+4)*2=24 см
Отвечает Котик Даша.
P=2*4=8(см2)
(Ещё нарисуй прямокутник, у которого ширина 4 см а довожена 8 см)