Хто зробе тому дам 60 балів Самостійна робота No6 1. Один кавун важить m кг, а другий на 2 кг

менше. Скільки важать два кавуни разом? Напиши відповідний буквений вираз. 2. Знайди значення виразу 312 : a + 12a – 76, якщо = 39 3. Розв’яжи рівняння: а) 35 + 13x = 100; б) 74 + (52 – 3х) =114. 4. За два дні продали 183 кг фруктів. Скільки фруктів продали першого дня і скільки другого, якщо першого дня продали у два рази менше, ніж другого. 5. У колекції Андрія було на 12 марок менше, ніж у колекції Івана. Скільки Марок було у кожного хлопця, якщо разом у них 258 марок.

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Сергей.

Ответ:

1) х- один арбуз

х+2 - другойарбуз

х+х+2=2х+2 вес двух2)312:а+12а-76=312:39+12•39-76=8+468-76=400

3)а)35+13х=100; 13х=100-35; 13х=65; х=5

б)74+(52-3х)=114; 74+52-3х=114; 3х=126-114; 3х=12: х=4

4)х-в первый день

2х во второй день

х+2х=183;3х=183; х=61; Ответ:61кг,122кг

5) х - коллекция Ивана;

х-12 - коллекция Андрея

х+(х-12)=258; 2х=270; х=135:

Ответ: 135 - коллекция Ивана, 123 коллекция Андрея