Ціна деякого товару знизилася зі 160 грн до 128 грн. на скільки відсотків знизилася ціна товару? а)

125% б) 25% в) 80% г) 20%​

Ответы на вопрос

Отвечает Автина Анастасия.

Пошаговое объяснение:

160 грн = 100 %

128 грн = х %

160/128 = 100/х

160 * х = 128 * 100

160х = 12800

х = 12800 : 160

х = 80

100% - 80% = 20% - стала меньше цена