Ціна товару знизилася зі 80 грн до 64 грн.На скільки відсотків знизилася ціна товару?


Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Даниил.

80 - 100

64 - х

\frac{64 * 100}{80} = 80\\100 - 80 = 20

   Ответ: на 20%