Учитель перевірив 2/9 усіх контрольних робіт із математики. Скільки залишилось перевірити робіт,

якщо вже перевірено 14 робіт? СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Александра.

Ответ:

49 робіт залишилось перевірити

Пошаговое объяснение:

Складемо рівняння:

14 контрольних робіт - 2/9

Нехай усі роботи це 1 або 9/9, тоді залишилося перевірити робіт 9/9 - 2/9 = 7/9

Нехай x - скільки залишилось ще перевірити робіт

Складемо рівняння:

x = (14 * 7/9) / (2/9)

x = (98/9) / (2/9)

x = 98/2

x= 49