Учитель за 2 години перевірив 64 зошити. Скільки зошитів перевірив учитель за 3 години, якщо

працюватиме те з тією самою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Джур Іванна.
64÷2=32(зош/година
)32×3=96