Знайдіть площу однієї грані та площу поверхні куба, ребро якого дорівнює 5 см 5 класс


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

P=(a+b)×2

P=(5+5)×2=20cm

S=a×b

S=5×5=25cm²

Пошаговое объяснение: