У прямокутнику одна сторона дорівнює 238 мм, а інша 1 7/17 становить першої сторони. Знайдіть

периметр прямо- кутника

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Александра.

Ответ:

1148 мм

Пошаговое объяснение:

1 ціла 7/17 це якщо перевести 24/17

2 сторона=(24/17)*238=5712/17=336 (мм)

Р прямокутника=238+238+336+336=1148 (мм)

(ми додаємо 2 числа однакові,бо у прямокутника

протилежні сторони рівні.)

Надеюсь все понятно:)