ВИЗНАЧ НАЙБІЛЬШИЙ СПІЛЬНИЙ ДІЛЬНИК ЧИСЕЛ 24 І 18


Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

24= 2*2*2*3
18=2*3*3
спільні множники: 2 і 3
НСД=3*3=6