Знайдіть довжину вектора АВ, якщо А(3; -4) , К( 9; -2)


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Вера.

Ответ:

2√10

Пошаговое объяснение:

Довжина вектора знаходиться по формулі:

AB=\sqrt{(x_2-x_1)^2+(y_2-y_1)^2}

AB=\sqrt{(9-3)^2+(-2+4)^2}=\sqrt{6^2+2^2}=\sqrt{36+4}   =\sqrt{40} =2\sqrt{10}