Спростить вираз (x+8)(x-8)-x(x-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Батулина Марина.

Відповідь:

(х+8)(х-8)-х(х-6)= х до квадрату-8 до квадрату-х до квадрату+6х= -64+6х

(x+8)(x-8)-x(x-6)=x^{2} -8^{2} -x(x-6)=x^{2} -64-x^{2} +6x=-64+6x

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)