Розв‘яжіть рівняння -х-(-2 1/2+5 3/4)=-5 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Хливнюк Вікторія.

Ответ:

Спочатку знайдемо значення в дужках:

-2 1/2 + 5 3/4 = (-5/2) + (23/4) = (-10/4) + (23/4) = 13/4

Отже, маємо рівняння:

-x - (13/4) = -5 5/6

Додамо 13/4 до обох сторін:

-x = -5 5/6 + 13/4

Переведемо праву частину відсотки:

-5 5/6 = -35/6, тому

-x = -35/6 + 13/4

Знайдемо спільний знаменник:

-35/6 = -70/12, тому

-x = -70/12 + 39/12

-x = -31/12

Отже, розв'язок рівняння: x = 31/12.