4. Знайдіть : НСД (26;65;130). Можна написати детально? (26=2•.....) Даю 20 Балів!


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Вероника.
Розкладемо на множники усі 3 числа:
26/2 = 13/13 = 1;
65/5 = 13/13 = 1;
130/2 = 65/5 = 13/13 = 1;
Виписуємо спільні множники для трьох чисел: 2*5*13 = 130;
Відповідь: НСД = 130.