Першого дня господарка зі- брала 2,25 кг чорниці, другого на 0,75 кг більше, а третього 1,8 кг

менше, ніж першого дня. Скільки всього кілограмів чорниці зібрала господарка? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Лера.

Ответ:

1)2,25

2)2,25+0,75=3

3)2,25-1,8=0,45

4)2,25+3+0,45=5,7

Отвечает Пичугина Дарья.

Відповідь:

5,7 кг

Покрокове пояснення:

Перший день: 2,25 кг

Другий день: 2,25+0,75=3кг
Третій день: 2,25-1,8=0,45кг
Всього разом: 2,25+3+0,45=5,7кг
Ніби так