Розв'яжи задачу. Учитель написав на дошці раціональне число. Учень поділив його на 8, потім відняв

35 і в результаті отримав -54. Яке число було написано на дошці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Михаил.

Відповідь:

х÷8-35=-54

х:8= -54+35

х÷8= -19

х= -19×8

х= - 152

Покрокове пояснення: