Початкова вартість сукні становила 144 грн. Унаслідок уцінення вартість цієї сукні було зменшено на

20 %. 1Обчисліть вартість сукні після уцінення 2Скільки відсотків становить початкова вартість сукні від її вартості після уцінення?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:знайдемо 20 відсотків від 144 грн

144 /5=28.8 (грн)

найдем пункт 1

144-28.8=115.2 (грн)

пункт 2:

120відсотків

Отвечает Сидоров Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Товар уцінили на 20%, отже його вартість почала становити 80%:

144 грн----100%

х грн----80%

х = (144 · 80): 100

х=115,2 (грн) коштує товар після уцінки

2) 144: 115,2 = 1.25
1.25*100%=125 %

125% складає початкова вартість товару від її вартості після уцінки