У двох ящиках було порівну груш. Коли з першого ящика забрали 13кг, а з другого 31 кг , то в

першому ящику залишилося в 6 разів більше яблук, ніж в другому. Скільки кілограм яблук було спочатку в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Відповідь:

по 40 кг

Покрокове пояснення:

У кожному контейнері по 1 кг яблук

у першому х-13, у другому х-31,

складемо і розв'яжемо рівняння:

х-13 = 3 (х-31)

х-13 = 3 х-93

х-3 х=-93+13

2 х = 80

х=40 кг було у кожному контейнері

Перевірка:

40-13=27 кг стало у першому контейнері

40-31=9 кг стало у другому контейнері

27/9=3 у 3 рази менше у другому, ніж у першому

Відповідь:

по 40 кг яблук було у кожному контейнері

Отвечает Некрасов Валера.
По 40 кг яблук було у кожному контейнері