У двох ящиках було порівну яблук. Коли з першого ящика забрали 12кг, а з другого 22кг, то в першому

ящику залишилося в 6 разів більше яблук, ніж в другому. Скільки кілограм яблук було спочатку в кожному ящику? 3 24221826​

Ответы на вопрос

Отвечает Анарбаева Нурай.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

у першо і у другому ящику було порівнку яблук позначимо їх через Х

тоді х-12-забрали з першого

х-22 забрали з другого

х-12=6*(х-22)  - оскільки у першому стало у 6 раз більше тому для того що урівняти потрібно другий домножити на 6

х-12=6х-132

х-6х=-132+12

-5х=-120

х=24

Отвечает Тя Ка.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение: