У першому ящику було у 2 рази більше яблук, ніж у другому. Після того, як з першого ящика взяли 20

яблук, а з другого – 16 яблук, у першому ящику залишилося в 3 рази більше яблук, ніж у другому. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамасов Григорий.

2x-20=x-16

2x-x=-16+20

x=4

2*4=8

пояснення в фото)