Розв’яжи задачу: а) У першому ящику було в 3 рази більше яблук, ніж у другому. Після того як з

першого ящика взяли 12 кг яблук, а в другий насипали 16 кг, то яблук у другому ящику стало вдвічі більше, ніж у першому. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку? Метод Рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

8 и 24

Пошаговое объяснение:

пусть х-количество яблок во втором ящике, тогда:

2( 3х-12)=х+16

5х=40

х=8 кг( второй ящик)

8*3=24 кг- первый ящик