Розв'яжи задачу.Песику Басі на 6 днів дали 480грамів сухого корму.Скільки корму потрібно Басі на 2

дні за тієї самої щоденної норми?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Відповідь:

160г

Покрокове пояснення:

480 : 6 = 80(г) - за один день

80 * 2 = 160(г) - за 2 дні

Отвечает Кримський Макс.

Відповідь:

160 г

Покрокове пояснення:

К-ть днів     К-ть корму

     6          -     480 г

     2          -       х г

Ця умова показує, що на 6 днів песику потрібно 480 г сухого корму, а на 2 дні - х сухого корму. Тут працює пряма пропорційна залежність - кількість днів зменшується, тим самим зменшується і кількість сухого корму. Отже, із цієї умови ми можемо скласти таке рівняння:

\frac{6}{2} = \frac{480}{x}

6 : 2 = 480 : х

6 × х = 2 × 480

6 × х = 960

х = 960 : 6

х = 160(г) - на 2 дні;

Перевірка:

\frac{6}{2} = \frac{480}{160}

\frac{6 : 2}{2 : 2} = \frac{480 : 160}{160 : 160}

\frac{3}{1} = \frac{3}{1}

Відповідь: 160 г.