Порівняй задачі і розв'яжи їх. 1) Для 6 кролів на день потрібно 972 г зелених кормів. Скільки

грамів зелених кормів потрібно для 3 кролів на день? 2) Для 3 кролів на день потрібно 243 г зе- лених кормів. Скільки зелених кормів потрібно для 5 кролів на 2 дні? 3) Кролю на день потрібно 190 г зелених кормів, а кролиці — 230 г. Скільки корму потрібно разом цим кролям на 2 дні? с​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

ПОСТАВТЕ, ЧТО МОЙ ОТВЕТ ЛУТШИЙ ПОЖАЛУЙСТА

1. 482 грам

2. 810 грам

3. 840 грам

Пошаговое объяснение:

1. 972 : 2 = 482 (г) за 1 день для шести кролів

2.1) 243 : 3 = 81 (г) - однуму кролю на день

  2) 81 * 5 = 405 (г) - 5 кролям на 1 день

  3) 405 * 2 = 810 (г) - 5 кролям на 2 дня

3. 190 + 230 = 420 (г) - двом на 1 день

   420 * 2 = 840 (г) - двом на 2 дні