Допоможіть будьласка зі схемами Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи обернену задачу. сухого

корму. Скільки грамів кор- Щодня собаці дають 85 му необхідно двом собакам на 4 доби за однакової щоденної норми? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунин Данил.

Овет:

Пошаговое объяснение:

задача

дають щодня-85гр, 1 собаці

собак-

за 4 доби -?, гр

1) 85•2=170(гр)- дають

2) 4•170= 680 (гр)- потрібно собакам на 4доби

відповідь :680

задача (обернена)

дають щодня-?, 1 собаці

собак -2

за 4доби - 680гр

1) 680:4 =170 (гр)- потрібно собакам собакам на 1добу

52) 170:2 = 85 (гр) дають 1 собаці на 1 добу

Відповідь 85