Улюбленцям Гриця і Галинки по два місяці. Діти купили їм по упаковці сухого корму масою 1 кг.•

Кошенятко вживає 30 г сухого корму щодня. Скількикорму з'їсть кошенятко за тиждень? Чи вистачить упа-ковки сухого корму на місяць (у місяці 30 днів)?-​

Ответы на вопрос

Отвечает Макурина Виктория.

Ответ:

210 грам; так, вистачить

Пошаговое объяснение:

1) 30*7 = 210 (г.) — з'їсть кошенятко за тиждень;

2) 30*30 = 900 (г.) з'їсть кошенятко за місяць; так, вистачить