Помогите срочно! Малюку подарували 25 тортів,на яких загалом було 75 свічок.Карлсон з'їв 68% від

усієї кількості тортів та викинув всі свічки. Скількі тортів з'їв Карлсон і яка їх кількість залишится малюку

Ответы на вопрос

Отвечает Алтай Дамира.

Ответ:

25×0,68=17(з'їв карлсон)

25-17=8(залишилося малюку)

Пошаговое объяснение:

Умова про свічки не потрібна це щоб запутати)))