Для шкільного свята купили однакову масу бананів і яблук. Ціна бананів 35грн, ціна яблук - 20грн.

Скільки заплатили за банани і яблука окремо, якщо за банани заплатили на 75грн. більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Серёжа.

Ответ:

5 кг бананів і 5 кг яблук

Пошаговое объяснение:

Знайдемо різницю за 1 кг:

35 - 20 = 15 (грн) - платять за 1 кг бананів більше ніж за яблука

Знайдемо масу бананів:

75 / 15 = 5 (кг) - маса бананів

Якщо маса однакова у всіх фруктів, то у яблук теж буде 5.