Для шкільного свята купили кілька кілограмів бананів і стільки ж кг яблук. Ціна бананів 35грн. Ціна

яблук 20 грн. За банани заплат л на 75 грн більше, ніж за яблука. Скіль заплатили за яблука і банани окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

                      Цена          Количество         Стоимость

Бананы         35 грн.       одинаковое        ? на 75 грн. больше

Яблоки         20 грн.       одинаковое                 ?

---------------------------------------------------------------------------------------------

1) 35 - 20 = 15 (грн.) - на столько больше цена бананов;

2) 75 : 15 = 5 (кг) - количество бананов (и яблок тоже);

3) 35 · 5 = 175 (грн.) - заплатили за бананы;

4) 20 · 5 = 100 (грн.) - заплатили за яблоки.

Вiдповiдь: 175 грн. i 100 грн.