4°. Порівняйте числа: а) 5,7 i-7,5; 6) -3,45 i-3,54. 88.2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мейрамбек Аман.

Відповідь:

a) 5,7 і -7,5:

Перш ніж порівняти, ми можемо перетворити ці числа до спільного вигляду, наприклад, додавши 7,5 до першого числа і додавши 5,7 до другого числа:

5,7 + 7,5 = 13,2

-7,5 + 5,7 = -1,8

Тепер ми можемо побачити, що 13,2 більше за -1,8, тому 5,7 більше за -7,5.

б) -3,45 і -3,54:

Знову, ми можемо перетворити ці числа до спільного вигляду, наприклад, домноживши обидва числа на 100:

-3,45 * 100 = -345

-3,54 * 100 = -354

Тепер ми можемо побачити, що -345 менше за -354, тому -3,45 менше за -3,54.

Покрокове пояснення: