Координати точок АВ с коренями рівняння |x - 2,41| = 3,6 Знайдіть координати точок, які ділять

відрізок АВ на три рівні частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

За властивостями модуля, рівняння |x - 2,41| = 3,6 має два розв'язки: x - 2,41 = 3,6 або x - 2,41 = -3,6. Розв'язуючи ці рівняння, отримаємо:

x = 6,01 або x = -1,19

Отже, координати точок А та В можна виразити як (6,01, y) та (-1,19, y) відповідно, де y - невідома координата.

Для того, щоб знайти координати точок, які ділять відрізок АВ на три рівні частини, можна використати формулу точки перетину відрізків:

P = (1/3)*A + (2/3)*B

Де P - координати шуканої точки, A та B - координати точок А та В відповідно.

Підставляючи в цю формулу відомі координати, отримаємо:

P = (1/3)(6,01, y) + (2/3)(-1,19, y)

P = (2,01, y)

Отже, шукані координати точок (2,01, y), де y - будь-яке число.