°Побудуйте графік функції: 1) y = x -5; 2) y = 3x + 1


Ответы на вопрос

Отвечает Тюрикова Анфиса.

1.Для побудови графіку функції y = 3x нам потрібно вибрати деякі значення x і обчислити відповідні значення y. Потім ми можемо побудувати отримані точки на площині координат і провести пряму лінію через них.

Давайте виберемо деякі значення x і обчислимо відповідні значення y:

Коли x = 0, y = 3 (0) = 0

Коли x = 1, y = 3 (1) = 3

Коли x = 2, y = 3 (2) = 6

Коли x = -1, y = 3 (-1) = -3

Коли x = -2, y = 3 (-2) = -6

2.Щоб побудувати графік функції у = -2, потрібно вибрати деякі значення х і обчислити відповідні значення у. Однак у цьому випадку значення y завжди дорівнює -2, незалежно від того, яке значення x ми виберемо. Це означає, що графік цієї функції є просто горизонтальною лінією при y = -2: