Срочно !!! Даю 100 балов !! За спам блокировка ! 1. При якому значенні a графік функції y = ax +

4a – 1 перетинає вісь x в точці з абсцисою -3? 2. Визначте абсцису точки перетину графіків функцій y = 8 – 4x та y = x + 14. 3. Побудуйте графік функції: 1) y = |x| 2) y = |x| + x 4. Графіки функції y = 0,5 x – 3, y = -4x + 6 і y = kx перетинаються в одній точці. Знайдіть значення k. Побудуйте в одній системі координат графіки цих функцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Денис.

1.

Если график пересекает ось Ox в x=3, то:

y = 0

x = 3

0 = 3a+4a-1

7a = 1

a = 1/7

2.

y = 8-4x

y = x+14

8-4x = x+14

5x = -6

x = -1,2

3. Первое изображение

4.

y = 0,5x-3

y = -4x+6

y = kx

Найдём x:

0,5x-3 = -4x+6

9x = 18

x = 2

Найдём k:

0,5x-3 = kx

1-3 = 2k

k = -1

Графики на втором изображении