ЗАДАЧКА Два потяги їхали з однаковою швидкістю. Перший потяг був у дорозі 4 год, а другий – 2

год, причому перший проїхав на 122 км більше, ніж другий. Скільки кілометрів проїхав кожен потяг? СРООООЧНОООООООО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Надежда.

Ответ:

1 проїхав 244, а другий 122

Пошаговое объяснение:

1) 2:122=61(км, за 1 год)

2) 61×4=244(км)

відповідь: перший потяг проїхав 244 кілометрів, а другий 122 кілометри