1340. У понеділок на базу привезли 31,5 ц моркви, у вівторок - в 1,4 рази більше, а в середу - на

5,4 ц менше, ніж у вівто- рок. Скільки центнерiв моркви привезли на базу за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вяземский Владик.
Якщо у вівторок привезли в 1,4 раз більше моркви, ніж в понеділок, то у вівторок привезли 31,5*1,4=44,1 ц
Тоді в середу привезли на 5,4 менше: 44,1-5,4=38,7 ц
За три дні, тобто понеділок+вівторок+середа: 31,5+44,1+38,7=114,3 ц привезли за три дні