1)-3х(5х-3у)-4(-2х+6у),якщо х=-2,х=0,1 2)-9(3х-7у)-8(11х-2у),якщо

х=0,02,у=-12/133)-6(2/3х-1/2у)+15(-4/5х-1/3у),якщо х=0,3,у=0,4 срочноо!!!!!! треба через 10 мин!​

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Радмир.

Ответ:

При підстановці х=-2, отримуємо:

-3х(5х-3у)-4(-2х+6у) = -3(-2)(5(-2)-3у)-4(2(2)+6у) = -3(10-3y)+4(4+6y) = 42y-2

При підстановці х=0, отримуємо:

-3х(5х-3у)-4(-2х+6у) = -3(0)(5(0)-3y)-4(2(0)+6y) = 24y

При підстановці х=1, отримуємо:

-3х(5х-3у)-4(-2х+6у) = -3(1)(5(1)-3y)-4(2(1)+6y) = -15+9y-8-24y = -15y-23

При підстановці х=0.02 та у=-12/13, отримуємо:

-9(3х-7у)-8(11х-2у) = -9(3(0.02)-7(-12/13))-8(11(0.02)-2(-12/13)) = 1536/65

При підстановці х=0.3 та у=0.4, отримуємо:

-6(2/3х-1/2у)+15(-4/5х-1/3у) = -6(2/3(0.3)-1/2(0.4))+15(-4/5(0.3)-1/3(0.4)) = -123/100