Виконайте дії: (42,5 - 46,7)*(-14,8 + 12,3). І скажіть відповідь кожної дії


Ответы на вопрос

Отвечает Лихтенберг Диана.

Відповідь: 10,5

Покрокове пояснення:

1)42,5-46,7=-4,2

2)-14,8+12,3=-2,5

3)-4,2*(-2,5)=10,5