Знайти значення виразу: 4+ ( - 8) – ( - 19) – (- 15) – 40; Варіанти відповідей Будь ласка дуже

терміново - 10 - 78 - 18

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Алексей.

Ответ:

4 + (-8) - (-19) - (-15) - 40 = 4 - 8 + 19 + 15 - 40=-10