Два потяги вирушили з одного залізничного вокзалу в протележних напрямках.Через 3 години відстань

між ними 510 км.Перший потяг їхав зі швидкістю 90 км/год.З якою швидкстю їхав другий потяг. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Журов Саша.

Можемо знайти шлях, який подолав перший потяг за 3 години.

S(шлях)=t(час)×V(швидкість)=3×90=270 км.

Оскільки потяги вирушили з одного вокзалу, то, щоб знайти шлях, який подолав другий потяг, потрібно знайти різницю відстані між потягами та шляхом, який проїхав перший потяг:

510-270=240 км.

Тепер, знаючи час і шлях, можемо знайти швидкість другого потяга:

V=S/t=240/3=80 км/год.

Відповідь:другий потяг рухався зі швидкістю 80 км/год.