Маса яблук у першому ящику дорівнює 12,8 кг, що на 3,6 кг менше від маси яблук у другому ящику і на

1,5 кг більше за масу яблук у третьому. Скільки кілограмів яблук є у трьох ящиках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

1) 12,8+3,6=16,4 (кг) - в другому ящику.

2) 12,8-1,5=11,3 (кг) - третьому ящику.

3) 12,8+16,4+11,3=12,8+27,7=40,5 (кг).

Відповідь: 40,5 кілограмів яблук є у трьох ящиках разом.

p.s. Надеюсь, помогла))

Отвечает Сулайман Тахмина.

Пусть x буде масою яблук у другому ящику. Тоді з умови задачі маса яблук у першому і третьому ящиках буде відповідно x + 3,6 кг та x - 1,5 кг.

Тоді, щоб знайти загальну масу яблук у трьох ящиках, потрібно просто додати їх маси разом:

Загальна маса = маса у першому ящику + маса у другому ящику + маса у третьому ящику

Загальна маса = (x + 3,6 кг) + x + (x - 1,5 кг)

Зведемо подібні доданки:

Загальна маса = 3x + 2,1 кг

Тепер можна підставити вираз для x з умови задачі:

Загальна маса = 3(12,8 кг - 3,6 кг) + 2,1 кг

Загальна маса = 3(9,2 кг) + 2,1 кг

Загальна маса = 27,6 кг + 2,1 кг

Загальна маса = 29,7 кг

Отже, загальна маса яблук у трьох ящиках разом дорівнює 29,7 кг.