Дано точки А (3; -1; -2), В (-5; 7; 4), С (1; 5; 2). Знайдіть середню лінію MN трикутника АВС, де

точки M i N — середини сторін АС і ВС відповідно.

Ответы на вопрос

Отвечает Байбекова Малика.

ОтветАВС=:

Пошаговое объяснение:

АВС=(3-5+1)=3

АВС=(-1+7+5)=-11

АВС=(-2+4+2)=-4

Тоже, АВС=(3-11-4)=5