Хворому прописали ліки, які потрібно приймати по 0,5 г тричі на день протягом 14 днів. В одній

упаковці 10 таблеток по 0,25 г. Якої найменшої кількості упаковок вистачить на весь курс лікування? СКЛАДІТЬ РІВНЯННЯ СКЛАДІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРОСТО РІВНЯННЯ БЕЗ ПОЯСНЕНЬ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вохменцев Стас.

Ответ:

Кількість таблеток на один день: 0,5 г / 0,25 г = 2 таблетки

Кількість таблеток на весь курс лікування: 2 таблетки * 3 рази на день * 14 днів = 84 таблетки

Кількість упаковок: 84 таблетки / 10 таблеток на упаковку = 8,4 упаковок

Оскільки не можна купити частину упаковки, то потрібно купити 9 упаковок.

Рівняння: 0,5 г * 3 * 14 = 9 * 10 * 0,25 г.

Пошаговое объяснение: