Два туристи вийшли з однієї туристичної бази і вирушили в різних напрямках один від одного.

Швидкість першого туриста 12км /год, а другого на 3км більша. Через який час відстань між ними становитиме 108 кілометрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Крипчакова Настя.

Ответ:

Два туристи вийшли з однієї туристичної бази і вирушили в різних напрямках один від одного. Швидкість першого туриста 12 км/год, а другого на 3 км/год більша. Через який час відстань між ними становитиме 108 кілометрів? 9+7=16 (год) - через стільки годин відстань між ними стаовитиме 108 км.

объяснение:1)12-3=9

2)108:9=12

3)12×3=36

4)108+36=144