Знайдіть x якщо а) - х = - 31 б) - х = 0 в) - х = 20 г) - х = - 40


Ответы на вопрос

Отвечает Ставицкая Мария.

Ответ:

а) - х = - 31;   x = 31

б) - х = 0;  x = 0

в) - х = 20;  x = -20

г) - х = - 40;  x = 40

У всіх випадках, щоб знайти x, необхідно помножити обидві сторони рівняння на -1. Отже, змін знак і одержимо відповідь.

Отвечает Колотовкина Полина.

 - x =  - 31 \\ x = 31 \\  \\  - x = 0 \\ x = 0 \\  \\  - x = 20 \\ x =  - 20 \\  \\  - x =  - 40 \\ x = 40