Знайдіть площу сектора з радіусом 6см, якщо відповідний центральний кут дорівнює 120°. СРОЧНО!!!

дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Соня.

Щоб знайти площу сектора з радіусом гі центральним кутом θ, ви можете використати формулу:

Площа сектора = (θ/360) * π * r^2

Використовуючи цю формулу і підставивши r=6і θ=120°, ми отримуємо:

Площа сектора = (120/360) * π * 6^2

Спрощуючи цей вираз, отримуємо:

Площа сектора = (1/3) * π * 36

Площа сектора = 12π

Отже, площа сектора радіусом 6 см і центральним кутом 120° приблизно дорівнює 37.7 квадратних сантиметрів (округлюється до одного десяткового знака).