властна швыдкисть човна доривнюе 15,8км/год а швыдкисть течеї -2,9км/год знайди швидкість човна за

течеї та проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралина Арымжан.

Пояснення:

Vвл-15,8 км/год
-2,9 км/год
Знайти:
V за т і V пр.т-?

1)15,8-2,9=12,9(км/год)- швидкість човна проти течії;
2)15,8+2,9=18,7(км/год)- швидкість човна за течією.

Відповідь:

12,9 км/год швидкість човна проти течії, а швидкість човна за течією 18,7 км/год.