СРОЧНО!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ!! У двох баках було по 40 л води. Спочатку з першого бака перелили 55%

води, яка там була, у другий бак. Потім з другого бака перелили 55% води, яка там виявилася, у перший бак. У якому баку води стало більше та на скільки літрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Козылов Рушан.

Пошаговое объяснение:

55% = 55 : 100 = 0,55

1) 0,55 * 40 = 22 (л) - воды взяли из 1 бака

2) 40 - 22 = 18 (л) - л воды осталось в 1 баке

3) 40 + 22 = 62 (л) - воды стало во 2 баке

4) 0,55 * 62 = 34,1 (л) - воды взяли из 2 бака

5) 62 - 34,1 = 27,9 (л) - воды стало во 2 баке

6) 18 + 34,1 = 52,1 (л) - воды стало в 1 баке

7) 52,1 - 27,9 = 24,2(л) - воды больше стало в 1 баке