Довжина прямокутника в 6 раз більша ніж ширина, а периметр дорівнює 224 см. Знайдіть ширину

прямокутника Спочноооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

нехай менша сторона = х, тоді друга = (х+6)

Р(прямокутника) = 2 (а+ в)

48 = 2 ( 2х + 6)

( 2х + 6) = 48/2

( 2х + 6) = 24

2х + 6 = 24

2х = 24 - 6 = 18

х = 18 / 2 = 9 см.