При якому значенні в графік функції y = - 1/6 x + b проходить через точку C(12; - 16)


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб функція пройшла через точку C(12, -16), потрібно підставити значення x = 12 та y = -16 до рівняння функції та знайти значення параметру b:

-16 = (-1/6) * 12 + b

-16 = -2 + b

b = -16 + 2 = -14

Отже, при b = -14, графік функції y = -1/6 x - 14 проходить через точку C(12, -16).