СРОЧНО При якому значенні k графік функції y = k/x проходить через точку A ( 5/6 ; −6)? а. -5 б.

5 в. -10 г. такого значення не існує При якому значенні k графік функції y = k/x проходить через точку B(−2/3;6)? а. 4 б. -4 в. -9 г. такого значення не існує Знайти абсцису вершини параболи y = x2 + 6x − 10. а. -3 б. -6 в. 3 г. 6

Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) -6 = k * 5/6

k = -36/5

2) 6 = k * (-2/3)

k = -9

3) x0 = -b/2a = -6/2 = -3